Kategorie

Ústenka - rouška v designu respirátoru FFP2

https://www.rc-maniax.cz/16271-thickbox/ustenka--rouska-v-designu-respiratoru-ffp2.jpg

Ústenka - rouška v designu respirátoru FFP2. Ochrana proti prachu atd..

Více informací

79Kč vč. DPH

V55

Dostupnost: skladem

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 5 věrnostních bodů. Budete mít k dispozici celkem 5 bodů , které můžete přeměněnit na slevový kupon v hodnotě 2Kč.


15 další výrobky ve stejné kategorii:

Ústenka - rouška v designu respirátoru FFP2 

 

Obecné informace:
Antivirový respirátor s filtrační třídou KN95 (N95) zachycuje více než 95% virů, bakterií (odpovídající třídě ochrany FFP2), prachových, pylových i smogových částic.Respirační rouška je vhodná jako ochrana proti viru COVID-19, který je hlavně známý pod názvem koronavirus. Na ochranu dýchacích cest je v takových případech určen respirátor a ochranné pomůcky s typem filtru alespoň FFP2 nebo FFP3. Rouška s ochranným filtrem KN95 (N95) zachycuje aerosoly, prachové a smogová částice či pyl. Blokuje až 95% 0,3 mikrometru částic. Ochranná norma KN95 je doporučována Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako minimálním standardem ochrany!

 

Specifikace ústenky:
Materiál: Bavlna + netkaná látka
Velikost: Univerzální
Barva: Bílá
Baleno po 1 kuse, minimální objednávka je 1 kus.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 
Tento výrobek je ústenka v designu respirátoru a nelze ho považovat za respirátor, či zdravotnickou obličejovou masku, neboli OOP (Osobní Ochranný Prostředek). Z důvodu složité a dlouhotrvající legislativy pro uvádění výrobků na trh EU tento výrobek dodáváme jako ústenku/roušku. Proto k tomuto výrobku neposkytujeme certifikaci a negarantujeme jeho vlastnosti. Pro ústenky nejsou stanoveny žádné požadavky a nerozlišuje se ani prostředí, do kterého jsou určeny. Dle ČOI jsou ochranné roušky (ústenky), zhotovené z textilních, popřípadě jiných materiálů, u kterých není deklarována určitá úroveň ochrany zdraví a bezpečnosti před riziky (např. průnikem částic) pro samotného uživatele výrobku, nepovažují se takové výrobky za osobní ochranné prostředky.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.